Co rozumieć przez te wyniki?

Jestem kobietą mam 65 lat. Pod opieką endokrynologa lecze się 25 lat. Mam stwierdzona niedoczynność tarczycy. Aktualnie biorę 112mg euthyroksu. Pół roku temy moje wyniki tsh to 3,14 ft4 - 17. Kilka dni temu zrobiłam badania i jestem mocno zaskoczona bo Tsh wyniosło 0,14 a ft4-18,5.co mam o tym sądzic moje samopoczucie specjalnie się nie zmieniło

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest modyfikacja leczenia . Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie