Co spowodowało ogromny ból pleców?

Witam serdecznie Mam problem wstałam rano do łazienki i nagle ogromny ból pleców nie mogę chodzić co mam zrobić ból jest straszny jak chce się ruszyć jak napinaja się mieście

Dzień Dobry Pani,

Nie ma możliwości ustalić przyczynę Pani symptomów online.
Sugerowałabym osobistą konsultację u lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią do neurologa-proszę poprosić lekarza, żeby była to konsultacja na tzw. "cito", tzn. konsultacja najszybciej, jak to możliwe, choć lekarz może mieć inny plan.

Może Pani również skorzystać z konsultacji poradniczej w Szpitalnym Ośrodku Ratunkowym lub w Przychodni dyżurnej całodobowej, jeśli jest taka w Pani miejscu zamieszkania.

Życzę Pani powrotu do aktywności,
irena.mielnik.madej@gmail.com