Co mogą oznaczać bóle w dolnej części pleców?

Witam mam problem bolą mię plecy w okolicy ledzwiowej ,oraz w pachfinach i przechodzi ból na nogi ,nieraz odczuwam ból jajników ,niewiem czy to stres czy co dodam że miesiączki mam regularne różnica jest nieraz jeden dzień ale jest normalna i trwa 5dni .

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy, jak najbardziej mogą wskazywać na odpowiedź Pani organizmu na stres.

Żeby rozwiać Pani obawy, polecałabym kontrolną konsultację u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednie kroki diagnostyczne.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com