Co spowodowało silny ból brzucha i biegunkę zaraz po przebudzeniu?

Gdy się obudziłem miałem silny ból brzucha i biegunkę, po wyjściu z toalety było wszystko dobrze przez 10 - 20 mln. i znów musiałem iść do toalety. Nie jestem w stanie zlokalizować bólu, boli mnie cały.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Pana opis zawiera za mało informacji, by móc jednoznacznie ocenić przyczynę Pana dolegliwości. Do tego niezbędna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który uszczegółowi wywiad i Pana zbada.
 Najbardziej prawdopodobna wydaje się być jednak infekcja rotawirusowa. Ostra biegunka ustępuje zwykle po 2-3 dniach. W tym czasie konieczne jest stosowanie doustnych płynów nawadniających dostępnych w każdej aptece bez recepty. Mają one na celu zmniejszenie ryzyka odwodnienia

Pozdrawiam