Co znaczą moje wyniki badań robione w związku z tyciem?

Dzień dobry, prosiłbym o zinterpretowanie wyników badań ( robione ze względu na tycie z nieznanych przyczyn ), do endokrynologa jestem umówiony dopiero za parę miesięcy. TSH, FT3, FT4 w normie ( mieszczą się w zakresie referencyjnym ), natomiast przeciwciała anty TG mam 620 IU/ml ( zakres od 0-60 ) i przecwciała anty TPO mam 1608 IU/ml ( zakres 0-60 ). Co to może oznaczać? Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Wyniki wskazują na chorobę autoimmunologiczną tarczycy, niezbędne USG tarczycy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.