Co oznaczają moje wyniki badań w przypadku złego samopoczucia?

Witam, prosiłabym o zinterpretowanie wynikow badań ( robione były z powodu pogorszenia odporności ). TSH, FT3, FT4 w normie, natomiast przeciwciała anty TG 165 IU/ml ( zakrers od 0-60 ), przeciwciała anty TPO w normie. Co to może oznaczać? Dziekuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wyniki hormonów są w granicach normy, natomiast samo podwyższenie poziomu przeciwciał o nie wskazuje na jakąś chorobę. Jednak zawsze takie wyniki powinny zostać zestawione ze stanem klinicznym pacjenta, dlatego powinna Pani uda się na kontrolę do swojego lekarza prowadzącego.