Co znaczą te problemy z oddychaniem po operacji nosa?

Witam. W 2008 miałem złamany nos. Jedna kość lekko weszła do środka druga lekko wyszła. Z zewnątrz było to mało zauważalne, jednak w środku została siać mocno przekrzywiona przegroda do tego 10 lat używałem kropli do nosa. Jestem aktualnie po operacji całościowej nosa, tzn plastyka małżowin, korekta przegrody, ścięcie zarośli kostnej, zmniejszenie dziurkę nosa. Ale nadal oddycha mi się źle. Główny mój cel operacji to było nastawienie idealne kości nosa, Ale wg mnie to nie zostało ruszone. Doktor mówi, że kości nie mają wpływu na oddychanie. Że oddychamt dołem. Czy to prawda?

Witam,

Celem oceny Pan problemu należy zgłosić się do Laryngologa lub specjalisty chirurgii plastycznej. Może być konieczne wykonanie TK oraz oczywiście badania fizykalnego nosa celem oceny jego drożności. Od badania zależy czy operacja jest w stanie przywrócić prawidłowa funkcję oddechową nosa.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul