Co znaczy ten wynik eeg dziecka?

Czy mogę prosić o pomoc w interpretacji wyników eeg dziecka? Dziecko: chłopiec, 7 lat, skarży się na ból głowy, dodatkowo jest bardzo chwiejny emocjonalnie, płacze z byle powodu (różana woda, krzywo napisana literka) , reaguje histerycznie, nieadekwatnie do sytuacji na wszystko co zadziało się nie po jego myśli, bywa że używa agresji wobec siebie (walenie głową w ścianę, kopanie ściany). Dziecko ma zdiagnozowano zaburzenia SI w zakresie czucia głębokiego i układu równowagi. Miało wykonywane rezonans pół roku temu i tu wszystko ok. Wyniki eeg odebrane dziś zdaniem laborantki bardzo niepokojące: wizyta h neurologa dopiero pod koniec lipca, więc chciałabym zapytać co te wyniki mogą oznaczać. "badanie wykonano w stanie czuwania. Zapis z licznymi artefaktami, zróżnicowany przestrzenne. Czynnośc podstawowa w okolicach ciemieniowo-potylicznych utworzona z symetrycznych nieregularnych fal alfa o częstotliwości 8,8-10,7hz i amplitudzie do 67uV z udziałem fal wolniejszych 6-7hz oraz czynności szybkie beta, której przewaga zaznacza się odprowadzeniach przednich. Rz obecna. Na tym tle w obu odprowadzeniach potylicznych rejestrują się liczne fale wolne o czest. 4,5-5,5hz i amplitudzie do 135uV - zmiany nasilają się w czasie HW i mają tendencję do uogolniania się. Pod koniec badania, niezależnie w obu okolicach czołowo-przednioskroniowych rejestrują się fale wolne o częstotliwości 4-5 Hz i amplitudzie do 145uV. FS bez wpływu na zapis. "

Witam nie jestem w stanie pomóc, ponieważ wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący