Co zrobić, aby mój tata zaufał mojemu chłopakowi?

Dzień dobry! Mam 22 lata. Mam chłopaka który mieszka w Portugalii. Przyjeżdża do mnie za kilka dni do Polski. Brzmi jak historia z filmu. Oczywiście wszystko jest zaplanowane. Mój tata po 8 miesiącach mojego związku z nim postanawia wtrącic się i zaczyna się niby bać że to zbir, chce jakiś niewiadomo jakich dowodów że jest prawdziwy. Doprowadza mnie czasami do płaczu z tego powodu ponieważ jestem już dorosła i mam prawo być z kim chce. Ze względu na jego autorytet często biorę te rzeczy poważnie. Jak mi mówi ciągle że musi go niby sprawdzić albo że jesz że go nie sprawdziłam, że odrazu do Portugalii chce wyjechać itp. Dla mnie jest trochę nadopiekunczosc i szczerze powiedziawszy nie wiem jak to złagodzić. Mówię mu codziennie że wszystko jest z nim wporzadku i nie ma się czym przejmować a on zawsze swoje. Nie wiem co ja mam zrobić aby tata wreszcie mi zaufal. Moja mama jest po mojej stronie ale za bardzo kłócić się z nim nie chce bo on robi z tego wielka awanturę. Nie wiem co ja mam robić w tej sytuacji. Proszę o pomoc ponieważ to już mnie męczy.

Witam,

myślę, że nie zaszkodzi sprawdzić tego młodego człowieka, tata denerwuje się - martwi się o Panią, ponieważ nie zawsze szczere są intencje takich młodych ludzi, możemy obserwować, czytać o tym w mediach.
Pozdrawiam serdecznie