Czego objawem mogą być krostki na penisie?

Dzień dobry, mam 18 lat i od jakiegoś czasu pojawiają mi się krosty na jądrach i penisie. Te krosty od jąder do połowy penisa są większe niz na jego końcu. Poszedłbym do lekarza, ale się wstydzę. Bardzo proszę o pomoc.

18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Mimo najszczerszych chęci nie da się odpowiedzieć, co jest przyczyną dolegliwości, ani zalecić postępowania bez badania lekarskiego. Zachęcam do wizyty u dermatologa.
Pozdrawiam.