Czerwona krosta na policzku u 17-miesięcznego dziecka

Witam. Mam pytanie. Mój 17 miesięczny syn kilka miesięcy temu na policzku wyskoczyła mu czerwona krosta wypełniona płynem. Po jakimś czasie zeszła ale do dziś został ślad czerwona duża widoczna kropka na policzku. Wcale nie goi się. Moje pytanie czy ten ślad wkoncu zniknie czy trzeba kupic jakąś maść? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Witam! Szanowna Pani! Aby postawić rozpoznanie w dermatologii, zmiana skórna musi być przez lekarza obejrzana, więc jak mam postawić rozpoznanie i zlecić leczenie, skoro nie mam możliwości zdiagnozowania choroby. Proszę umówić się na wizytę do lekarza.
Pozdrawiam