Czerwona plama wokół pieprzyka na skórze

Chodzę na siłownie i wraz z przybraniem masy mięsniowej na klatce pierśiowem przesunoł mi się pieprzyk a w jego starym miejscu jest czerwona plama czy to coś poważnego ten pieprzyk oraz ta plama nie rośnie i nie zmienia koloru

Brak ewolucji zmian dobrze rokuje, jednak proponuję wykonać badanie dermatoskopowe lub wideodermatoskopowe u dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska