Czerwone i wypukłe zmiany na czole, szorstka skóra, przerzedzenie brwi i wypryski a rogowacenie mieszkowe

Witam, od długiego czasu (kilka lat) mam problem ze skórą twarzy głównie w środkowej części czoła oraz polików. Na czole mam czerwone wypukłe zmiany, skóra jest szorstka, towarzyszy temu przerzedzenie brwi oraz czasami czerwone bolące wypryski na brwiach. Na polikach pojawiają się czerwone plamy. Otrzymałam diagnozę rogowacenia mieszkowego i leczenie locacidem, metronidazolem, elidelem i odstawienie wszelkich kosmetyków. Od kilku miesięcy nie ma żadnej poprawy. Czy może to być inne schorzenie?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jednak bez oceny zmiany miejscowej nie jestem w stanie podjąć się diagnostyki. Sugeruję kontakt z dermatologiem.