Czerwone plamy z czarnymi kropkami na obu piętach u 17-miesięcznego syna

U mojego 17 miesiecznego syna na obu pietach okolo 4 dni temu pojawily sie czerwone plamy cos podobnego do odciskow jednak dzis zauwazylam ze na jednej jest to coraz wieksze a pod spodem widac jakby czarne kropeczki.syn zaczyna chodzic, zrywa sie w nocy i placze czego wczesniej nie bylo. Co to moze byc?prosze o pomoc, pediatra przyjmie nas w poniedzialek :(

Pozdrawiam
Iwona Stajkoska