Częste koszmary senne z udziałem męża, który zdradza

miewam bardzo czesto koszmary senne z udzialem mojego meza ze mnie zostawia dla kochanki badz zdradza mnie z prostytutkami co odzialuwuje pozniej na moj humor oraz caly dzien nie wiem jak mam sobie z nimi radzic dodam ze moj maz realnie zdradzal mnie z prostytutkami po 3 miesiacach wrocilismy do siebie i zaczely sie sny. Miewam tez koszmary odnosnie ciemnej wody. Jak mam sobie radzic bo juz powoli nie daje rady

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia bądź skierowaniu Pani do innego specjalisty.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza