Czy ciąża bez pełnej penetracji jest możliwa?

Witam. Wczoraj robiłam dobrze mojemu chłopakowi ustami. Przed włożeniem członka przeze mnie do buzi, Jakub umył go dokładnie. Nie doszedł. Spermy nie było, nawet nie czułam płynu przedwytryskowego, jednak mógł byc. Kilka razy dotknelam czlonka a nastepnie wytarlam rece w koszule chlopaka. Gdy szlam do lazienki obawiam sie ze dotknelam sie gdzies rekami w okolice krocza - bylam ubrana w bielzne, spodenki. Czy w taki sposob ciaza jest mozliwa ? Powinnam sie martwic ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ciąża jest praktycznie niemożliwa. Nie ma powodu do niepokoju.