Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 9 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zakażenie dróg moczowych, przez które musi Pan stosować lek i wymuszone jest częste oddawanie moczu może mieć wpływ na erekcję. Stan zapalny który moze obejmować różne partie układu moczowo-płciowego, bardzo często prowadzi do osłabienia wzwodu. Warto problem skonsultować z lekarzem.

0

Dzień dobry, Zasadniczo, ten lek nie powinien osłabić erekcji , jednak jest zapisywany w schorzeniach urologicznych dlatego nie możemy na 100% tego wykluczyć. Proszę skończyć kurację lekiem i odczekać tydzień, dwa , jeśli nadal będzie pan miał słabsze erekcje udać się do seksuologa. Nadwrażliwość na lek jest sprawą indywidualną. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety