Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Zakażenie dróg moczowych, przez które musi Pan stosować lek i wymuszone jest częste oddawanie moczu może mieć wpływ na erekcję. Stan zapalny który moze obejmować różne partie układu moczowo-płciowego, bardzo często prowadzi do osłabienia wzwodu.
Warto problem skonsultować z lekarzem.

umów wizytę 0

Dzień dobry,
Zasadniczo, ten lek nie powinien osłabić erekcji , jednak jest zapisywany w schorzeniach urologicznych dlatego nie możemy na 100% tego wykluczyć. Proszę skończyć kurację lekiem i odczekać tydzień, dwa , jeśli nadal będzie pan miał słabsze erekcje udać się do seksuologa. Nadwrażliwość na lek jest sprawą indywidualną. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety