Częste oddawanie moczu a zaburzenia erekcji

Mam 30 lat i od około 3 tygodni mój penis po prostu jest miękki i nie staje tak jak wcześniej, czyli około tych 3 tygodni temu. Jestem pewien, że 4 tygodnie temu było OK. W tamtym czasie jedyne co zaobserwowałem to częste oddawanie moczu, ale trwało to około tygodnia i szczerze mówiąc, zapomniałem o tym, a po tych 3 tygodniach wyszło co wyszło (miękki i bez użytku). Jeszcze dwa tygodnie temu dawałem radę uprawiać seks, ale już tylko będąc na górze, jak byłem pod partnerką, to już nie bardzo. Proszę o fachową poradę.

Witam!
Zaburzenia potencji mogą mieć wiele przyczyn. Biorąc pod uwagę krótki opis Pana problemów można podejrzewać impotencję z powodu utajonej cukrzycy. Przyczyny mogą być także inne, ale do wykrycia dokładnej przyczyny konieczne jest zebranie pełnego wywiadu oraz badanie kliniczne a następnie badania dodatkowe. Proponuję skonsultować problem z lekarzem rodzinnym, na początku warto będzie również oznaczyć stężenie glukozy we krwi na czczo oraz wykonać morfologię krwi i badanie ogólne moczu. Bardzo dobrze, że zdecydował się Pan szukać pomocy jak najwcześniej, wczesne prawidłowe rozpoznanie przyczyny pozwoli zastosować skuteczne leczenie i przywrócenie sprawności seksualnej. Pozdrawiam serdecznie!