Czy Devikap 30 kropel 2 razy w tygodniu jest ilością przedawkowania?

Witam. Czy Devikap 30 kropel 2 razy w tygodniu jest ilością przedawkowania ? Jezeli tak to ile nalezy przyjmować. W wynikach mam 33,10 wit.D3.

Dzień dobry,

najlepiej przyjmować ok 4 kropel dziennie tj, 2 tys jednostek dziennie. Po ok 2 miesiącach należy badanie powtórzyć i zweryfikować przyjmowaną dawkę.

Pozdrawiam