Czy dziecku z problemami skórnymi powinnam zrobić badanie TSH?

Moje dziecko nigdy nie miało problemów ze skórą (córka ma rok). Teraz jednak na jej skórze pojawiły się takie suche plamki. Trochę się martwię, ponieważ sama mam problemy z tarczycą i sucha skóra to mój problem. Czy powinnam jej zrobić tsh?

Dzień dobry,

Sanofi, producent Emolium, jako firma farmaceutyczna zgodnie z prawem nie może udzielać porad lekarskich konsumentom. Dlatego też zachęcamy Panią do wizyty u lekarza, który na podstawie wywiadu lekarskiego i oceny zmian na skórze zaleci właściwe postępowanie lecznicze.

Zalecamy również pielęgnację emoliencyjną. W przypadku pielęgnacji skóry suchej polecamy naszą serię specjalną, która dzięki wieloskładnikowej formule nawilża natłuszcza, uzupełnia niedobory lipidów, odbudowuje barierę naskórkową oraz redukuje podrażnienia i świąd. Krem specjalny Emolium intensywnie pielęgnuje i odżywia skórę suchą i Emulsję specjalną do ciała Emolium, który doskonale rozprowadzają się na skórze, pozostawiając na jej powierzchni cienki film. Do mycia polecamy Olejek do kąpieli Emolium z właściwościami myjącymi i natłuszczającymi.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)