Czy i kiedy mogę zażyć doustną szczepionkę Buccalin po anginie?

Witam!Mam pytanie. 10 dni temu zachorowałam na anginę, dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę antybiotyku. Czy i kiedy mogę zażyć doustną szczepionkę Buccalin. Dodam, że nie jest zarejestrowana u nas w Polsce. Na wyjeździe we Włoszech spotkałam lekarza, który powiedział, żebym sobie ją kupiła. Dodam jeszcze, że jestem kosmetologiem i mam ciągły kontakt z chorymi klientkami. Mam 34 lata i do tej pory mój organizm nieźle sobie radził ale w tym roku brałam już 4 antybiotyki, jestem przerażona.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który na podstawie badania oceni czy może Pani przyjąć szczepionkę.