Czy jest możliwość ostrzykiwania Etanolem?

Witam ponownie , co do pytania dlaczego operacja to chyba z powodu dużego rozmiaru guzka w prawym płacie, chcę uniknąć operacji dlatego pytałam o ostrzykiwanie etanolem i czy w moim przypadku jest to możliwe a jeśli tak to gdzie mozna taki zabieg przeprowadzić i czy jest bezpieczny,lekarz nie zlecił mi żadnych leków nawet nie badał manualnie opiera się tylko na badaniach nawet stwierdził ze kolejne usg nie ma sensu tylko badania TSH,a moze powinnam zmienic lekarza bardzo prosze o pomoc.....

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że obraz guzka jest na tyle znaczący że warto jest usunąć aby mieć pewność na 100 % czym jest zmiana, ostrzykiwanie etanolem nie daje takich możliwości.