Czy jest szansa na ciążę dla 30-latki?

Dzień Dobry Mam 30 lat moje Amh wynosi 0,24. Od roku staramy się o dziecko. Przez ten czas byłam raz w ciąży niestety okazało się puste jajo.Mam problem z tqrczynq tzn Tsh i resztq jest juz uregulowane ale euthyrox mam brac dalej. Czy mam jeszcze szansę na zajście w ciążę?

Prawidłowo AMH u kobiet w wieku rozrodczym wynosi 1,0-3,0ng/ml. Niższy wynik fizjologicznie występuje u kobiet w okresie pomenopauzalnym, jednak może świadczyć także o przedwczesnym wygasaniu czynności jajników. Jeżeli wynik dotyczy kobiety w młodszym wieku, niezbędna jest konsultacja ginekologiczna i wykonanie dalszej diagnostyki. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.