Czy kaszak z tyłu głowy może się zmniejszać?

Witam.Od ponad 2 lat mam kaszaka z tylu glowy.poczatkowo byl malych rozmiarow ale z czasem nabieral na wielkosci zmieniajac barwe na czarna.od tygodnia zauwazylem ze zaczal sie jakby zmniejszac i jednoczesnie robiac mi dziure w kosci czaski wyczuwalna palcami.czy to normalne ?

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza rodzinnego. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski