Czy każdy może zrobić sobie protezę?

Mama 62 lat chce zrobić sobie protezę , niestety nie pamięta czy miała zarośnięte korzenie w dziąsłach , czy robić prześwietlenie i usuwać je chirurgicznie czy jak są zarośnięte to nie trzeba , mama nie toleruje znieczulenia miejscowego,

Zawsze w takich przypadkach, przed leczeniem protetycznym, konieczne jest wykonanie pełnej diagnostyki, w tym zdjęć rentgenowskich. Dopiero na tej podstawie można ostatecznie podejmować jakiekolwiek decyzje o leczeniu chirurgicznym.