Czy kiedykolwiek osiągnę orgazm?

Witam. Nie mogę osiągnąć orgazmu, ani podczas masturbacji, ani podczas stosunku. Wnioskuje to po tym, ze wszędzie jest napisane, że po orgazmie następuje odprężenie, a ja jestem wściekła, bardziej pobudzona i obolała. Chciałabym się dowiedzieć czy kiedykolwiek osiągnę orgazm? Mam 21lat, stosunki płciowe zaczęłam dość wcześnie, aktualnie mam stałego partnera. Dziękuje z góry za odpowiedz.

Witaj

Z tego co opisałaś mogę wnioskować o zaburzeniu w odczuwaniu orgazmu, ale piszesz trochę niespójnie , bo -" że po orgazmie następuje odprężenie, a ja jestem wściekła, bardziej pobudzona i obolała. Chciałabym się dowiedzieć czy kiedykolwiek osiągnę orgazm? Mam 21 lat" , to musisz sprecyzować, czy ten orgazm jest , czy chodzi ci o odprężenie po orgazmie , to są zupełnie inne sprawy. Napisz jeszcze raz Pozdrawiam