Czy konieczne jest stosowanie Neoparinu?

Witam! Mam złamanie 5 kości środstopia. 2 tyg.miałam unieruchomioną nogę w łasce głosowej. Dziś po wizycie u lekarza ortopedy noszę orteze. Od początku biorę zastrzyki neoparin 0,4 ,pierwszy lekarz zapisał mi 30 a dziś jeszcze20 ale 0,6.czy mam się upewnić przed wykupienie recepty czy nie zaszła pomyłka? Dzięki.

Szanowna Pani, dawkę ustala się na podstawie masy ciała. Może się Pani upewnić dlaczego została przepisana taka a nie inna dawka