Czy lek Mirvaso można stosować na szyję i dekolt?

Witam.Jestem kolejną osobą borykającą się z rumieniem na szyi oraz dekolcie.Pani dermatolog poleciła mi lek Mirvaso-pytania dotyczące tego leku już się pojawiły,ale apropos twarzy,nie moja strefa.Wszędzie czytam,że lek można stosować TYLKO na twarzy.Wysłałam więc zapytanie do producentów z ulotki,czy lek stosowany na szyję oraz dekolt powoduje jakieś skutki uboczne/problemy,czy jednak można go tam stosować ale nie dostałam informacji zwrotnej.Jeśli ktoś z Państwa udzieli mi odpowiedzi-dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Decyzję odnośnie stosowania leku na dekolt powinna Pani podjąć wspólnie z dermatologiem. Według producenta jest on przeznaczony tylko do skóry twarzy, dlatego bez badania przedmiotowego nie mogę Pani polecić jego stosowania na szyję i dekolt.