Czy mam do czynienia z zespołem zakodowanych reakcji seksualnych?

Witam. Mam 18 lat i przed miesiącem zacząłem swoje życie seksualne. Niestety podczas stosunku nie czuje nic specjalnego a podczas ostatniego spotkania nie czułem kompletnie nic. Mimo to za każdym razem dochodzę. Możliwe, że jest to spowodowane za małą średnicą prezerwatywy i przez to nie odczuwam takiej przyjemności ? W okresie dojrzewania dużo się masturbowałem w określony sposób lecz zmiana tego sposobu na troszkę delikatniejszy, lub w innym miejscu też doprowadza mnie do orgazmu. Czy mam do czynienia z zespołem zakodowanych reakcji seksualnych ? Jeśli tak to czy jest to możliwe do wyleczenia ?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z seksuologiem. Pozdrawiam!