Czy mam odwołać swój zabieg z powodu grzybicy?

Witam. W poniedziałek ( 1.04) odebrałam wynik posiewu i wyszła mi grzybica pochwy. ( candida. ..). Jest obrona na prawie wszystkie leki poza nytstatyna i amphotericin b . Dostalam globulki nystatyny. 6 kwietnia mam mieć okres. Lekarz kazał wtedy przerwać stosowanie i powrócić po okresie. Problem polega na tym ze 15 kwietnia mam mieć histeroskopie. Nie wiem czy zdążę się wyleczyć. Mam odwołać zabieg czy czekać? Po 2 globulkach nystatyny nie widzę żadnej poprawy. Nie wiem co robić. Pozdrawiam lat 31

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę przyjmować leki według zaleceń. Jeśli zakażenie będzie się utrzymywać to prawdopodobnie zabieg zostanie przełożony.