Czy maść Lidopsterin jest skuteczna?

Mam pytanie byłam niedawno u proktologa przepisał mi maść lidoposterin i kazała mi stosować 5 razy dziennie po 10 min ale szczerze mówiąc wydaję mi się że jest gorzej ponieważ pojawił się opwity śluz z krwią czy to normalne

Lek. Paweł Szadkowski

Lidoposerin jest lekiem znieczulającym miejscowo, który jest stosowany np. w łagodzeniu objawy guzków krwawniczych. Nie opisała pani swojego schorzenia, ale jeśli są nim żylaki odbytu to ww. objawy są raczej objawem choroby niż stosowanego preparatu. Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego lub pierwszego kontaktu w celu ewentualnej modyfikacji leczenia i dokładniejszych zaleceń.