Czy mleczny śluz z pochwy oznacza ciążę?

Witam. Cykle mam 30-38 dniowe dziś jest 43dc. Test robiłam rano dwa dni temu wyszedł negatywny. Do tej pory nie miałam tak długiego cyklu. Dodam że mam dużo mlecznego śluzu . Piersi bolały mnie przy dotyku dwa dni temu ale przestały. Dodam że staram się o dziecko ostatni stosunek 26 i 27 DC. CZY to może być ciąża ?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogą być to pierwsze objawy ciąży. W celu potwierdzenia proszę wykonać badanie betaHCG w laboratorium.