Czy mogę brać jednocześnie te leki?

Mam 55 lat i coraz więcej dolegliwości przyjmuję leki na arytmię betaloc 50 2x1 na cu sulfasalazin 3x2 i cortiment 1x1 lekki rzut obecnie na astmę singulair 10 1x1 i wziewy.Teraz doszły mi na zaburzenia lękowe lerivon 1x1 i frisium 1x1na noc i że względu na migreny lekarz dopisał sulpiryd 2x1 na ulotce piszę że leków betaloc steryd i frisium i sulpiryd nie powinno się łączyć proszę o radę co robić bo wizyta kontrolna dopiero 22 maja.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Łączenie tych leków rzeczywiście jest niezalecane. Proszę skonsultować się z psychiatrą w celu zmiany tych leków. Pozdrawiam.