Czy mogę mieć bóle nóg po grypie?

Dzień dobry przechodziłam grypę 2 tygodnie temu w sumie nie wiem czy to grypa ale minęło już 2 tygodnie a ja bardzo źle się czuje ból nóg jestem bardzo slaba nie mam sił czuje takie splątanie co to może być

Dzień dobry,

aby trafnie odpowiedzieć na pytanie wymagana jest po pierwsze stacjonarna wizyta u lekarza rodzinnego po drugie dokładny wywiad oraz badanie fizykalne po trzecie diagnostyka obrazowa, laboratoryjna aby ocenić Pani dolegliwości i zastosować w razie nieprawidłowości leczenie.

Pozdrawiam