Czy mogę przyjmować te oba leki jednocześnie?

Witam, Mam 20 lat, w ostatnim czasie nadużywalem alkoholu dlatego kupiłem lek zwany alco barrier. Druga sprawa, powienien przyjmować trittico i nie wiem czy moge przyjmowac oba leki jednoczesnie ? Trittico o 20 mam brac.Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym odstawić Alco barrier, stosować Trittico zgodnie a zaleceniami lekarza oraz skonsultować się w poradni leczenia uzależnień.