Czy mogę spożyć alkohol po tych zastrzykach?

Witam, czy jak dzisiaj przyjąłem zastrzyk przeciwbólowy z dexavenu i ketanolu, to jutro ok godz 20 mogę spożyć alkohol?

Jeśli pana stan był dość poważny wymagający zastosowania leku sterydowego jakim jest Dexaven, to picie alkoholu jest łagodnie mówiąc mało odpowiedzialne. Nikt jednak panu nie zabroni. Ryzykuje pan uszkodzenie błony śluzowej żołądka.