Czy mogę udać się do odpowiednich specjalistów ze zdjęciem RTG wykonanym 3 lata temu?

Witam. 3 lata temu zostało u mnie zdiagnozowane skrzywienie przegrody nosowej. Zdecydowałam się na zabieg operacyjny, wykonałam zdjęcie RTG... i na tym się niestety skończyło. Z przyczyn ode mnie niezależnych musiałam chwilowo zrezygnować z podjętej decyzji. W tym roku znów chcę wrócić do "tematu" i w końcu wykonać zabieg. Czy mogę udać się do odpowiednich specjalistów ze zdjęciem RTG wykonanym 3 lata temu, czy powinnam wykonać nowe?

Proszę zgłosić się do laryngologa, który zbada Pana i oceni warunki anatomiczne. Możliwe, że będzie chciał świeże bądź inne badanie obrazowe. Proszę samemu nie podejmować żadnych działań i udać się do specjalisty.