Czy mogłam zajść w ciążę współżyjąc dwa dni po zakończeniu miesiączki?

Jaka jest możliwość zajścua w ciążę gdy wspolzylam dwa dni po zakończeniu (tj. 10.03)miesiączki, następna miesiączka wypada na 1 kwietnia. Cykl regularny co 28dni,maxymalnym przesunieciem o jeden dzień.

Szanowna Pani, prawdopodobieństwo jest, jednakże nie jestem w stanie określić jak duże