Czy moja narzeczona musi usunąć jajnik?

Witam staramy się o dziecko, ale u mojej narzeczonej wynikło, że musi usunąć jeden jajnik czy jest jakaś opcja by temu zaradzić i nie usuwać jajnika, podobno takie są...

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan z jakiego powodu narzeczona ma mieć usunięty jajnik. W razie wątpliwości, proszę zasięgnąć opinii innego ginekologa, niż ginekolog zalecający zabieg.