Czy możliwe jest wybielenie takiego szkliwa?

Dzień dobry. Miałam wybielane zęby metodą gabinetową , lampą beyond. Żel miałam położony dwukrotnie po 15 minut . Niestety mimo białej diety ząbki wróciły po 3- 4 dniach do żółtawego koloru. Uznałam, że to przez to iż miałam położony żel dwa a nie trzy razy jak powinno to prawidłowo wyglądać. Zgłosiłam reklamację, gdzie Pani higienistka była zdziwiona ale za darmo zrobiła mi zabieg wybielania nakładając żel jeszcze 3 razy. Ząbki były śnieżnobiałe, byłam zachwycona . I niestety po nie całym tygodniu znów zrobiły się żółte. Stosowałam mega rygorystyczną dietę: woda , jasne pieczywo , twaróg i jogurty naturalne , to jadłam całe dnie i brak efektu. Co może być tego przyczyną . Zęby m ylam.nawet 10 razy dziennie , po każdym kawałku chlebka , jogurtu . Nie biorę pod uwagę wybielania nakładkowego ponieważ ten roztwór jest słabszy i myślę, że tutaj wogole nie byłoby efektu. Czy da się jakoś inaczej wybielić takie ząbki???? Tylko nie licówki

Dzień dobry. Przykro mi, że mimo wykonania zabiegu wybielania zębów w gabinecie dentystycznym i stosowania białej diety, efekty nie są trwałe. W takiej sytuacji można spróbować wybielenia zębów metodą nakładkową. Jest to metoda wybielania zębów, w której specjalnie dobrane nakładki są wyposażone w środki wybielające, które są stopniowo wchłaniane przez zęby. Nakładki są wykonane z materiału, który jest wyjątkowo wygodny w noszeniu i dostosowany do kształtu jamy ustnej pacjenta. Zaletą nakładek jest to, że efekty są widoczne po kilku dniach stosowania i są one trwałe. Dodatkowo są one dostępne w wersji przystępnej cenowo. Istnieje również opcja wybielania laserowego, w którym wiązka lasera jest skierowana na zęby, aby je wybielić. Efekty tego rodzaju wybielania są trwałe, ale należy pamiętać, że jest to droższa opcja. Więc jeśli chcesz wybielić swoje zęby, możesz spróbować metody nakładkowej lub laserowej, w zależności od twojej sytuacji finansowej. Ważne jest również, aby przestrzegać zaleceń higienistki i dentysty. Pamiętaj, że wybielanie zębów może być konieczne tylko raz na jakiś czas, więc upewnij się, że stosujesz odpowiednią dietę, myjesz zęby regularnie i przestrzegasz wszystkich zaleceń profesjonalistów.

Wybielanie zębów lampą w Białymstoku to skuteczna metoda wybielania zębów, która pozwala na uzyskanie szybkich i trwałych efektów.