Czy możliwe jest zakażenie HIV?

Dzień dobry, przedwczoraj miałem wyniki badań na przeciwciała wirusa hiv AG p24 p/c_a-HIV1/a-HIV2 wynik to 1504.00 COI gdzie wynik dodatni to powyżej jeden. Czy przy tak dużym wskaźniku może to oznaczać tylko jedno, że jestem zarażony wirusem HIIV? Czy niedoczynność tarczycy, 2 antybiotyki (Fanipos oraz Enetol 250) w tym jeden ze sterydami, oraz inne leki: Clotrimazolum Hasco oraz Hemorol bądź zażywane białko mogą mieć wpływ na ten wynik? We wtorek kolejny wynik a w piątek Westen Blot.

Lek. Tomasz Budlewski

Napewno konieczne jest potwierdzenie proponuje udac się do Poradni chorób zakaźnych