Czy można łączyć leki na kaszel i antydepresanty?

Asertin, Trazodone Neuraxpharm oraz Budezonid i Polfergan. Od 10 dni przyjmuje Asertin 50 mg rano oraz Trazodone 100 mg wieczorem. W związku z objawem suchego kaszlu trwającego kilka tygodni ( kaszel nie był poprzedzony przeziębieniem ani infekcja wirusową, alergia raczej też odpada, RTG nie wykazuje zmian w plucach) dostałem Polfergan i Budezonid. Mogę te leki na kaszel przyjmować jednocześnie z antydepresantami? W ulotce Polfergan nie zalecają przyjmowania z niektórymi antydepresantami.
MĘŻCZYZNA, 45 LAT 7 miesięcy temu

Prometazyna może nasilać działanie niektórych leków przeciwdepresyjnych. Nie ma bezwględnych przeciwwskazań do równoczesnego przyjmowania w/w preparatów, powinien Pan jednak zachować wzmożoną czujność i w razie nasilenia objawów niepożądanych odstawić Polfergan.