Czy można ufać chłopakowi, który miał fetysze?

mój chłopak przyznał mi się że gdy miał 12 lat (czyli około 10 lat temu) dał swojej chorej na alzheimera babci członka do stymulacji w wieku od 12 do 16 lat miał wiele obrzydliwych fetyszy i oglądał naprawde obrzydliwe filmiki, zarzeka się ze od kiedy mnie zna juz też nie robi i się zmienił...nasze zycie seksualne wyglądało dobrze, do momentu aż mi nie powiedział co robił, czy naprawde da sie to tak łatwo zmienić?pomocy nie wiem co robic, czy mozna mu ufac?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam ewentualna wspólna wizyte u psychologa badz seksuologa. Musicie Państwo wspólna rozmowa i zaufaniem rozwiązać swoje problemy i watpliwości. Pozdrawiam