Czy opóźnienie okresu wynika ze stosowania antybiotyków?

Witam. Brałam antybiotyki na początku Zinat ale nie pomagał później zastrzyki Loncocil nie pomógł i trzeci antybiotyk Amoksiklaw bo miała silne zapalenie oskrzeli a teraz spóźnia mi się okres 8 dni i czy to może mieć wpływ że tyle przejęłam leków jeszcze dodam że mam założoną wkladke do maciczna miedzianą proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja i leki mogą mieć wpływ aczkolwiek dla pewności jeżeli badał krwawienie nie wystąpiło konieczna jest wizyta u ginekologa