Czy opóźniłam sobie krwawienie poprzez przyjęcie dwóch blistrów naraz?

Witam, zapomniałam wziąść tabletki madinette w 3 tygodniu , były to ostatnie 7 dni z blistra, więc nie robiłąm przerwy tylko wziełam 2 opakowanie tak jak było w ulotce. Teraz jestem po 2 opakowaniach 4 dni po odstawieniu krwawienie nie wystąpiło, czy opóźniłąm sobie krwawienie przez wzięcie dwoch blistrów na raz? ciąże wykluczam bo oprócz pigułęk używamy prezerwatywe

Witam,
nie ma powodów do niepokoju, brak krwawienia obecnie nie stanowi powodu do obaw.
Może Pani wykonać dla pewności test ciązowy, jeśli jest negatywny można przyjmować kolejne opakowanie po zachowanej przerwie nawet, jeżeli krwawienie nie wystąpi.

pozdrawiam