Czy ostrzyknięcie przy tych zastrzykach jest możliwe?

Dzien dobry. Chcialam ostrzyknac czolo toksyna botulinawa. Jestem juz umowiona na wizyte jednak aktualnie przyjmuje dwa rodzaje zasyrzykow- opokan i bexon. Czy ostrzykniecie przy tych zastrzykach jest mozliwe?

Dzień dobry,
nie podała Pani przyczyny zażywania wyżej wymienionych leków, co jest kluczowe dla prawidłowej kwalifikacji do zabiegu.
Lekarz podczas wizyty oceni Pani stan zdrowia i podejmie decyzje o wykonaniu lub odroczeniu zabiegu.
Pozdrawiam sredecznie