Czy podczas narkozy można odczuwać ból?

Pytanie do anestezjologa. Czasem ludzi emowia ze jest szanas ze ktos sie nie uspi przy narkozie, ze sa przypadki ze sie slyszy co lekarze mowia, mam miec narkoze jestem pelna obaw, bo ja sie nie uspie to ponic nie ma jak powiedziec. Czy wtedy czuje sie bol?

To o czym Pani napisała wiąże się ze źle wykonanym znieczuleniem. Przypadków takich jest jednak niewiele. Urastają one zatem do dramatycznych opowieści. Proszę się nie obawiać i porozmawiać o tym z anestezjologiem przed zabiegiem.