Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 0 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy pojawienie się krostek po użyciu leku Tetralysal jest normalne?

Używam lek tetralysal 300mg od 20 dni, krosty powoli znikają, ale skóra na czole i policzkach strasznie jest wysuszona wręcz piecze, łuszczy się i schodzi. Czy takie objawy powinny występować po stosowaniu leku?
KOBIETA, 18 LAT 9 miesięcy temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania

Przy stosowaniu tego leku może pojawić się pokrzywka. Jeśli objawy ustępują i nic więcej się nie dzieje, nie stanowi to powodu do niepokoju. Jeśli się nasilają - należy udać się do lekarz, który przepisywał lek i najpewniej go odstawić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy