Czy powinnam spotykać się z kochankiem?

z mezem mam 2 dzieci,mam od paru lat kochanka z którtym jedno dziecko jest.ale wychowuje je maz.maz bywa w domu raz w tyg bo pracuje.ciagle sie klucimy,nie ma pozycia malzenskiego,kochanek bywa u mnie pare razy w tyg jest czuly cieply zajmuje sie dzieckiem ,pomaga w domu.zawsze moge na niego liczyc,a z mezem nie dogadujemy sie .jest dla dzieci oslchly nerwowy przez prace.nie szanuje mnie.nie wie ze jedno dziecko nie jest jego.nie wiem czy powinnam dalej spotykac sie z kochankiem,kocham go bardzo

Dzień dobry!

Niestety (albo na szczęście) nikt nie zna właściwej odpowiedzi na to pytanie. Nie istnieje jedno dobre rozwiązanie. Warto, żeby sama spróbowała Pani przyjrzeć się i lepiej zrozumieć swoją sytuację, zastanowić się, czy jest możliwa poprawa relacji z mężem, a także rozważyć plusy i minusy różnych rozwiązań. Pomocna w tych poszukiwaniach może być osobista konsultacja z psychologiem lub psychoterapia.

Pozdrawiam!

Witam,
trudno odpowiedzieć, jaka decyzja byłaby dla Pani najlepsza. Sytuacja jest złozona. Wyobrażam sobie, że jest Pani w dużym dylemacie. Zarówno z jednym, jak i z drugim mężczyzną jest Pani związana wspólnym życiem i doświadczeniami. Zachęcam do wybrania się na konsultację do psychoterapeuty i próbę odpowiedzenia sobie pod jego okiem na frustrujące Panią pytanie.
Powodzenia w wybraniu swojej dalszej drogi!

Witam,
myślę, że warto, by przyjrzała się Pani temu, czego tak naprawdę Pani potrzebuje, co daje Pani zarówno relacja z mężem, jak i drugim partnerem. Czego brakuje? Warto też zastanowić się nad tym, z jakiego powodu tak trudno znaleźć porozumienie z małżonkiem? Skąd w rzeczywistości te kłótnie? Dobrze by było również rozważyć zyski i straty różnych możliwych decyzji. W takich sytuacjach dużym wsparciem może okazać pomoc psychologa czy psychoterapeuty.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!