Czy powodem mojego złego samopoczucia może być zmieszanie kofeiny z alkoholem?

Witam! Wczoraj popiłam kieliszek wódki kawą, a dziś czuję się wyjątkowo parszywie... jestem słaba (na tyle, że nie mam siły stać), mdli mnie od rana, nie mogę niczego przełknąć. Czy powodem może być zmieszanie alkoholu z kofeiną?

Szanowna Pani, jeśli spożyła Pani większą ilość alkoholu to takie objawy mogą występować